محل تبلیغات شما


دانشجویان و کاربران گرامی ، محتوای این فایل شامل پروژه ترم 7 تمرین معلمی رشته علوم تربیتی با موضوع تجارب دوره 4 ساله تربیت معلم با فرمت word (ورد -قابل ویرایش ) در 45 صفحه می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.

دانلود پروژه ترم 7 تمرین معلمی رشته علوم تربیتی

با موضوع تجارب دوره 4 ساله تربیت معلم

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل 45 صفحه

بخشی از متن پروژه ترم 7 تمرین معلمی رشته علوم تربیتی:

چکیده

میتوان گفت درس پروژه که در ترم هفتم رشته علوم تربیتی گنجانده شده ، چکیده و عصاره کل دوره تقریبا چهارساله تربیت معلم و آینده معلمی دانشجویان را در قالب یک گزارش منسجم در نظر گرفته و در نظر دارد تا دانشجویان را به تکاپو در آورد تا درسها و واحد هایی که در این چهار سال پشت سر گذاشته اند را بار دیگر بررسی کرده و نقاط قوت و ضعف خود در زمینه معلمی را به صورت اجمالی به یاد بیاورد. همچنین سعی نماید در راه معلمی هدف خود را دریابد و آرمانها و ارزش های یک معلم واقعی را در خود ایجاد کند تا در دوره معلمی خود بتواند بیشترین کارایی و سودمندی را در تربیت نسل آینده از خود بروز دهد.

اینجانب با توجه به مطالب گفته شده سعی خواهم کرد تا در بیانیه شغل معلمی خود ابتدا تجارب، آموخته ها و تصمیمات مهم خود در دوره تربیت معلم را روشن سازم تا شرایط خود در این دوره چهار ساله را به خود یادآوری کنم. در بخش دوم با توجه به آموخته ها و تجارب کسب شده در این دوره و روحیات خود به تشریح نحوه معلمی کردن خود در سالهای آینده و پس از فراغ التحصیلی در موقعیت های واقعی می پردازم. در انتها نیز تعهداتی که با تجارب کسب شده نسبت به آموزش و پرورش و وظیفه شرعی خود در قبال جامعه بدست آورده ام را مورد تحلیل قرار می دهم.

مقدمه

یکی از رسالت های دانشگاه فرهنگیان ایجاد امادگی در بین دانشجو معلمان و تامین منابع مورد نیاز در زمینه افزایش آگاهی دانشجو معلمان برای یک معلم پویا و کارامد و به روز می باشد و باید با برنامه ریزی جامعه به این امر جامه عمل بپوشاند اما از سال 91 که بنیان این دانشگاه به عنوان یکی از نهادهای رسمی و تخصصی در خصوص تربیت معلمان اینده بنا گردید.هیچ چیز به اندازه تعلیم و تربیت اهمیت ندارد اینده کشور در دست های اموزش و پرورش و معلمان کشور است.

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

rezhimsalamatA ساناز پالیزی مشاغل برتر اکسل های مهندسی عمران Excel (◕‿◕✿)دختری با حرفهای قشنگ(✿◠‿◠) موزیک های برتر حسین فاطمی تبار توبة الله موکب وهیئات فرهنگی مذهبی باب الحوائج