محل تبلیغات شما

توضیحات فایل:

دانلود کتابچه توانمند سازی پرستاری مراقبتهای ویژه CCU

دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل کتابچه توانمند سازی پرستاری مراقبتهای ویژه CCU می باشد که با فرمت پی دی اف در ۷۰ صفحه تهیه و تدوین گردیده است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.

با توجه به نقش موثر سیستم آموزش پرستاری و مسئولین پرستاری در ارتقای مهارت تصمیم گیری بالینی در پرستاران و آماده سازی آن ها برای محیط بالین؛ کتابچه توانمندسازی حاضر با هدف ارتقاء توانایی ها و سطح علمی پرستاران و رسیدگی بهتر به بیماران مرکز قلب و عروق تدوین شده است.

کتابچه حاضر شامل چهار فصل:

*بیماریها و تشخیصهای رایج
*داروهای رایج
*تجهیزات رایج
*پروسیجرهای رایج پرستاری

با در نظر گرفتن عناوین زیر در راستای توانمندسازی پرستاران شاغل در این بخشها (CCU) در بخشهای مراقبتهای ویژه بر اساس کتاب استانداردهای اعتباربخشی می باشد:

-پایش همودینامیک
-محاسبات دارویی
-دفیبریلاسیون/ کاردیوورژن
-تشخیصو درمان ریتم های قلبی غیر طبیعی
-پالساکسیمتری
-تحلیل نتایج گازهای خون
-پیشگیری و پیگیری درمان زخم فشاری
-آگاهی از وضعیت مناسب بیماران بر حسب مورد
-آگاهی از کار دستگاه ونتیلاتور و تنظیمات ابتدایی

بطور کلی مراقبتهای پرستاری در بخش مراقبتهای ویژه قلبی شامل موارد زیر می باشد:

استراحت: در مراحل حاد بیمار باید استراحت مطلق باشد. جهت جلوگیری از ترومبوفلبیت، فعالیت پاسیو پاها و جهت جلوگیری از زخم بستر ماساژ و تغییر پوزیشن ضروری است. باید کلیه وسایل مورد نیاز بیمار در دسترس وی باشد تا از حرکات اضافی خودداری نماید. استراحت روحی: جهت کاهش استرس و اضطراب، پرستار باید در ارتباط نزدیک با بیمار بوده در کلیه مراحل، آموزش و توجهات روحی را انجام دهد تا بیمار در استراحت جسمی و فکری کامل قرار گیرد. رژیم غذایی: در مراحل حاد بیمار تحت سرم درمانی قرار دارد. پس از قطع سرم بایستی رژیم غذایی وی نرم، سبک، کم حجم، کم کالری، کم نمک، کم چربی و پرپروتئین باشد. جهت پیشگیری از نفخ بهتر است از میوه و سبزی خام و نوشابه های گازدار استفاده نشود.

توجه به دفع بیمار: جلوگیری از یبوست و نفخ با رژیم غذایی مناسب. بهتر است به جای استفاده شود و در صورت یبوست از مسهل ها استفاده شود.مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

نیش و نوش طلبگی بیدبو : قراردادنویسی + حقوقی ازمهین آباد نمایندگی فروش خدمات تعمیر کولر گازی اسپلیت گری در شیراز - عظیمی سئو|دیجیتال|مارکتینگ|برندینگ|آموزش|مدرس|مشاور مبانی عکاسی وب سایت زاکومارکت | صنعت خودرو پژواک بی صدا فروشگاه اینترنتی آلپ لوله و اتصالات