محل تبلیغات شما


توضیحات فایل

دانلود کتاب درسنامه پرستارى کودکان ونگ جلد اول: کودک سالم و جلد دوم: کودک بیمار با فرمت pdf با کیفیت بسیار عالی در ۸۳۰ صفحه

کتاب درسنامه پرستارى کودکان ونگ با فرمت pdf

رشته پرستاری نوزادان و کودکان به دلیل توجه به سلامت نسل آینده و انجام مراقبتهای حیاتی جسمی و روحی، نقش ویژهای در گروه درمانی کودکان پیدا کرده است. روزآمد کردن منابع موجود با توجه به آخرین دستاوردهای علمی روز، از مهمترین وظایف گروههای آموزشی در رشته های مختلف، به خصوص پزشکی و پرستاری میباشد. یکی از بهترین منابع پرستاری شیرخواران و کودکان که در سال ۲۰۱۵ به ویراست دهم رسیده، کتاب مرجع پرستاری کودکان ونگ میباشد.

این کتاب از جنبه های گوناگون، مانند پرستاری خانواده محور، کودکان بستری و اختلال سامانه‌های گوناگون بدن سخن به میان آورده و مطالعه آن برای دانشجویان تمامی رشته های پرستاری توصیه میشود.

طبقه بندی مدونی که در مطالب کتاب لحاظ شده است، دسترسی به هر موضوع مورد نظر خواننده را تسهیل میکند، ضمن آنکه، مقاطع و گروههای سنی، هم براساس صفات و ویژگیهای تکاملی و هم براساس نوع بیماریهای خاص هر گروه، تقسیم بندی شده اند و این از برتری های کتاب به شمار می آید.

کتاب درسنامه پرستارى کودکان ونگ جلد اول: کودک سالم در ۲ بخش شامل کودک سالم» و کودک بیمار» ارایه شده است. کودک سالم» مشتمل بر ۸ فصل در رابطه با رشد و تکامل و مشکلات بهداشتی کودک در مراحل مختلف است.

کتاب درسنامه پرستارى کودکان ونگ جلد دوم: کودک بیمار در ۲ بخش شامل کودک سالم» و کودک بیمار» ارایه شده است. کودک بیمار» مشتمل بر ۱۳ فصل و در ادامه‌ی جلد اول، سیستم‌های مختلف بدن و نحوه‌ی مراقبت از کودک را مطرح کرده است.


کتاب درسنامه پرستاری کودکان ونگ

دانلود رایگان کتاب پرستاری کودکان ونگ


قیمت کتاب پرستاری کودکان ونگ


کودکان ونگ pdf


دانلود رایگان کتاب ونگ pdf


دانلود رایگان کتاب کودک بیمار ونگ


کتاب پرستاری کودک سالم ونگ


خرید کتاب پرستاری کودکان ونگ


جزوه پرستاری کودک بیمارمشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

Hardonic Hi Account جزوات کارشناسی ارشد و دکتری روغن خراطین موسسه ورزشی.فرهنگی صبای اصفهان همه چیز درباره همه چیز فروشگاه اینترنتی گل پونه دنیای عکس های من دلنوشته های دخترانه بهبودی و سلامتی