محل تبلیغات شما


توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت ارگونومی در فضای بازی کودکان

کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه کامل ارگونومی در فضای بازی کودکان می باشد که با فرمت پاورپوینت در ۲۱ اسلاید تهیه و تدوین گردیده است.

بخشی از متن پاورپوینت:

مقدمه

آفتاب ، چمن ، گل ، شن و ماسه کودکان را تشویق به تحرک و بازی می کند. مهمترین هدف هنگام احداث فضاهای بازی ایجاد فضاهایی سالم با ابعاد کافی برای این منظور می باشد . دنیایی مخصوص کودکان که با منطق ، خواسته ها ونوع فعالیت آنها مطابقت داشته باشد. کودکان خطر را احساس نمی کنند به همین دلیل تامین امنیت نخستین اصلی است که در احداث این فضاها باید در نظر گرفته شود . در این جزوه بحثی کلی در مورد انتخاب محل ، کف سازی و. استفاده ارائه گردیده است .بدیهی است جزئیات کاربردی در زمینه وسایل بازی جزو مسایل فنی می باشد .

ایمنی سازی فضای بازی کودکان

کودک شما در حال رشد است و کم کم  احساس می کند که دیگر یک کودک نیست ؛  او می خواهد قدرت خود را آزمایش  کند و استقلال تازه شکفته خود را با دویدن ، پریدن و بالارفتن به نمایش بگذارد.زمین بازی محل مناسبی برای این احساس اوست که خطرات زیادی در این مکان ها پنهان است  این مکان ها گوشه های تیز ، سطوح سخت ونا هموار به چشم می خورد.

بروی وسایل بازی نقاط برجسته ، گوشه ها و لبه های تیزی وجود دارند که باعث برش و یا سوراخ شدن پوست کودکان میشود

این گوشه های تیز باید از بین بروند و حذف شوند و لبه های فی باید با استفاده از محافظ های مخصوص و تجهیزات ایمنی  محافظت شوند. همچنین باید دقت شود که سطوح چوبی باید صاف و بدون تراشه باشند.

به لبه های جدول که معمولاً در کنار محوطه محل های بازی هستند بسیار توجه کنید.

فهرست مطالب پاورپوینت:

مقدمه
انتخاب مکان
کف زمین بازی
آب در زمین بازی
جنس وسایل بازی
ایمنی سازی فضای بازی کودکان
ایده هوشمندانه در طراحی فضای بازی کودکان
استفاده از وسایل نرم و انعطاف پذیر برای بازی کودکان


ارگونومی در فضای بازی کودکان

فضای بازی کودکان در پارک


اصول طراحی پارک کودکمشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

شاید فردا سلام علی آل یاسین شورای دانش آموزی مدرسه ی ما آژانس تبلیغاتی غرب دانلود کتاب آموزش آرایشگری زنانه پرشین گات تلنت | Persia’s Got Talent کتونی کانون فرهنگی گروه منجمان مرودشت لایت باکس عکاسی پرتابل