محل تبلیغات شما


دانشجویان و کاربران گرامی ، محتوای این فایل شامل نمونه پروژه کارسنجی و زمانسنجی با موضوع شرکت پرتو سرد توان (هیمالیا) با فرمت ورد- قابل ویرایش در 36 صفحه می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.

فهرست:

فصل اول

معرفی و احد صنعتی

فصل دوم

معرفی محصول مورد نظر

فصل سوم

فرآیند اجرا

بخشی از متن نمونه پروژه کارسنجی و زمانسنجی:

معرفی شرکت هیمالیا :

شرکت پرتو سرد توان (هیمالیا) در سال 1360 در تهران ثبت و تأسیس گردید.شروع فعالیت این مجموعه با تولید یخچالهای صنعتی آغاز و با توجه به توسعه مجموعه، با ساخت فریزرهای صندوقی خانگی ادامه پیدا کرد.
با توجه به رکود اقتصادی اواخر دهه شصت در ایران که حاصل تحولات ی در منطقه خاورمیانه بود، فعالیت شرکت در سال 1369 وارد عرصه تازه ای شد و تولید یخچالهای صنعتی متوقف و فریزرهای ایستاده خانگیجایگزین آن گردید که می توان دستیابی به فضا و امکانات بهتر را از نتایج آن بر شمرد.

فازهای توسعه این مجموعه را می توان به صورت ذیل طبقه بندی نمود:

فاز اول:

ایجاد کارخانه ای واقع در جاده قدیم کرج ـ قزوین منطقه طاووسیه (‌60 کیلومتری تهران) در اوایل دهه70 که در سال 1374 رسماً تولید محصولات شرکت در آن آغاز گردید و مهمترین محصول تولیدی را می توان یخچال فریزر خانگی دانست.

فاز دوم:

در این مرحله اهداف سازمان متمرکز به ایجاد و خلق کیفیت در تولیدات و محصولات سازمان بود و در این راستا سازمان موفق شد از سال 1378 با تکیه بر اامات خواسته شده توسط مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و با ایجاد آزمایشگاه فیزیک و مکانیک تأیید شده، نسبت به اخذ استانداردهای اجباری لوازم خانگی (یخچال وفریزر) اقدام نماید. حاصل این تلاش، بهبود رضایتمندی مشتریان و اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران برای 4 مدل از محصولات بود. این موفقیت را می توان نقطه عطفی در پیشرفت شرکت هیمالیا به عنوان اولین دارنده گواهینامه استاندارد برای تولید فریزرهای ایستاده خانگی در ایران دانست


نمونه پروژه کارسنجی و زمانسنجی


دانلود رایگان پروژه کارسنجی و زمانسنجی


پروژه ی ارزیابی کار وزمانمشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

یافته های یک دانش آموز چمرانی دعانویس قوی یهودی09128598739 لحظات آرام من وبلاگ شخصی امیرمسعود ایرانی تد فارسی دانلود جزوات دانشگاهی ‌واو حالیه دنیای درآمد اینترنتی منتظرم تا انتظار به سر بکشد Kpop Land