محل تبلیغات شما


توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت هپاتیت های ویروسی و انواع هپاتیت

کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل پاورپوینت هپاتیت های ویروسی در حجم ۲۲ اسلاید ، پاورپوینت انواع هپاتیت در ۴۴ اسلاید بهمراه پاورپوینت هپاتیت A در ۸ اسلاید قابل ویرایش میباشد که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.

بخشی از متن پاورپوینت انواع هپاتیت:

محتوای اسلاید ۴

هپاتیت (به انگلیسی: Hepatitis) به معنی التهاب در پارانشیم کبد است و به دلایل مختلفی می‌تواند ایجاد شود که بعضی از آنها قابل سرایت هستند و برخی مسری نیستند. از عواملی که ایجاد هپاتیت می‌کنند می‌توان به افراط در مصرف الکل، اثر برخی داروها، آلودگی به باکتری و هم‌چنین ویروس اشاره نمود. هپاتیت ویروسی منجر به عفونت کبدی می‌گردد. عامل بیماری هپاتیت ویرال (ویروسی) یک ویروس است و در ابتدا می‌تواند مثل یک سرماخوردگی بروز نماید؛

محتوای اسلاید ۷

  • در حال حاضر ۸ نوع ازاین ویروس شناخته شده‌است.
  • هپاتیت نوع A
  • هپاتیت نوع B
  • هپاتیت نوع C
  • هپاتیت نوع D (همیشه همراه با نوع B)
  • هپاتیت نوع E
  • هپاتیت نوع F
  • هپاتیت نوع G
  • در حال حاضر ۱۰ تا ۱۵ درصد افراد در هیچکدام از این دسته‌ها قرار نمی‌گیرند به همین دلیل می‌شود انتظار ویروس نوع H را نیز داشت.

محتوای اسلاید ۳۹

اپیدمیولوژی

بین ۱۳۰ تا ۱۷۰ میلیون نفر، یا ۳٪ جمعیت جهان، با هپاتیت سی مزمن زندگی می‌کنند. هر ساله بین ۳ تا ۴ میلیون نفر به این ویروس آلوده می‌شوند، و سالیانه بیش از ۳۵۰،۰۰۰ نفر به خاطر بیماری‌های مربوط به هپاتیت سی می‌میرند. ترکیبی از مصرف ایدوکسوریدین (IDU) و داروهای تزریقی و یا تجهیزات پزشکی ضد عفونی نشده در قرن بیستم منجر به افزایش قابل توجه این میزان شده است. در ایالات متحده حدود ۲٪ از مردم به هپاتیت سی مبتلا هستند، و هر ساله بین ۳۵،۰۰۰ تا ۱۸۵،۰۰۰ نفر به این بیماری مبتلا می‌شوند. کشورهایی که میزان آلودگی بالایی دارند شامل مصر (۲۲٪)، پاکستان (۴٫۸٪) و چین (۳۰،۲٪) می‌باشند.


پاورپوینت هپاتیت های ویروسی و انواع هپاتیت

هپاتیت ب


بیماری هپاتیت c


ازمایش هپاتیت


انواع هپاتیت ppt


تشخیص هپاتیت


هپاتیت چیست و چگونه منتقل میشود


علائم بیماری هپاتیت در ن


راههای انتقال هپاتیت cمشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

محمود نامی آموزش بازاریابی اینترنتی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی ... مسافر نینوا Bourse60 بیاناتی از حضرت آیت الله محمد شجاعی (ره) Pershawol وبلاگ هیئت انصار المهدی مدرسه راه امام (ره) ! My امیر ضعیفی Shahreajayeb