محل تبلیغات شماکاربران عزیز ،در این بخش پاورپوینت وارانت Warrant در 28 اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت وارانت Warrant ،چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

محتوای اسلاید 3

تعریف وارانت Warrant

وارانت، اوراقی بهاداری است که به دارنده ی آن، این حق را می دهد تا دارایی پایه را ظرف مهلت معین و به قیمتی که از قبل تعیین شده (قیمت اعمال) از ناشر وارانت خریداری و یا به او بفروشد.

وارانت اگرچه برای دارنده اش حق ایجاد می کند، اما حقوقی مانند سود تقسیمی، حق تقدم خرید سهام، حق رأی و مشارکت در مدیریت شرکت را شامل نمی شود.

اگر چه غالباً در بازارهای مالی از وارانت به عنوان گواهی حق خرید نام برده می شود، اما وارانت می تواند هم به عنوان حق خرید و هم به عنوان حق فروش منتشر شود.

محتوای اسلاید 26

وارانتی چیست؟

وارانتی قولی است که معمولا بین فروشنده و خریدار – یا تولیدکننده و مصرف کننده – گذاشته می شود و فروشنده – از طرف تولیدکننده – تاکید می کند که محصول او در مدت زمان مشخص – که معمولا از دوره گارانتی بیشتر است – با همان مشخصات اولیه کار می کند.

وارانتی کمی استفاده پیچیده تری دارد. وارنتی شباهت زیادی به گارانتی دارد اما معمولا” در بازه های زمانی بیشتر از آن استفاده می شود و در آن راه برگشت از تصمیم خرید برای مشتری باز نیست.

شما در مدت گارانتی می توانید به اصل پول خود برسید اما در مدت وارانتی نه. دقت کنید که خدماتی مانند وارانتی یا گارانتی هر دو به دلخواه تولید کننده یا حتی در پاره ای موارد به دلخواه فروشنده برای جلب بیشتر رضایت مشتری می باشد که ارائه می شود و در واقع اامی در ارائه آنها وجود ندارد.

فهرست:

تعریف وارانت Warrant

مشخصات (ویژگی‏های) وارانت

فرمول قیمت گذاری وارانت خرید

مثال وارانت

مقایسه اختیار معامله خرید و وارانت

عوامل موثر بر قیمت وارانت خرید

وارانت خرید و وارانت فروش

ارزش ذاتی وارانت خرید و فروش

Pricing warrants

انواع وارانت

مهمترین تفاوت وارانت شرکتی و وارانت پوششی

مزایای سرمایه گذاری در معاملات وارانت

استراتژی های بکارگیری وارانت

ریسک‏های سرمایه گذاری در معاملات وارانت

گارانتی چیست؟

وارانتی چیست؟

تفاوت گارانتی و وارانتی چیست؟


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

محسن قدیری -بندِ عمومی!- محقق و پژوهشگر طب فروش محصولات بی نظیر دانلودی و فوری ☆<{ x m i r}>☆ جوملا فارسی | اخبار و اطلاعیه‌های جوملا Eroupean goldfinch.net پویا تابلو - فروش انواع تابلو روان نو و دست دوم اگر با من نبودش هیچ میلی...چرا ظرف مرا بشکست لیلی ؟