محل تبلیغات شما


کاربران عزیز ،این فایل حاوی مطالعه مبانی نظری مدیریت بازرگانی: بررسی نقش خصوصیات فردی مصرف کنندگان در انتخاب گوشی تلفن همراه مطالعه ی موردی ن شهر شیراز با فرمت ورد در 49 صفحه می باشد که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.

فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه­ ی پژوهش

1-2) مقدمه

در این بخش ابتدا مبانی نظری پژوهش و نظریه‌ها و دیدگاه اندیشمندان مورد بررسی قرار گرفته و سپس گزیده­ای از پیشینه‌ی تحقیقات خارجی و داخلی ارایه شده است.

2-2) مبانی نظری پژوهش

1-2-2) کلیاتی از بازاریابی

امروزه بازاریابان دریافته‌اند که اثربخشی آنان در برآوردن نیازهای مشتریان به طور مستقیم در سودآوری تاثیر می‌گذارد. هر میزان، بازاریابان عوامل زیربنایی مشتری را بهتر درک کنند، بهتر قادر خواهند بود استراتژی­های بازاریابی ایجاد کنند تا نیازهای مشتریان را برآورده سازد. مشتری در کانون همه­ی تصمیم‌های بازاریابی است. قبل از هرگونه برنامه‌ریزی آمیخته­ی بازاریابی به ویژه معرفی محصول جدید باید به نمونه‌هایی از مصرف‌کنندگان مورد هدف، مراجعه و با پژوهش‌های بازاریابی از نگرش آنان نسبت به تغییرات مورد انتظار در محصول جدید آگاه شد. فروشندگان نیاز دارند که فهم عمیقی از رفتار مصرف‌کننده و خواسته‌های او داشته و تغییرات احتمالی در رفتار مصرف‌کننده را با تقسیم بازار و با توجه به منطقه­ی جغرافیایی پیش‌بینی کنند.

آنچه که در این دوران چالشی به نظر می‌رسد، تغییرات سریعی است که در خواسته‌ها و نگرش مصرف‌کنندگان به دلیل ظهور تکنولوژی ارتباطات و اطلاعات به وجود آمده است. مصرف‌کنندگان امروزی در بسیاری از موارد، مصرف‌کنندگان جهانی هستند. الگوهای مصرف‌ آنان در بسیاری از کالاها مشابه است و مطالعات زیادی به دنبال تغییرات در الگوهای خرید و مصرف آنان انجام می‌شود. محققان در مبحث رفتار مصرف‌کننده که پرسش چرایی خرید و مصرف است به الگوهای قابل قبولی دست یافته‌اند که در این پژوهش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

مبانی نظری بررسی نقش خصوصیات فردی مصرف کنندگان در انتخاب گوشی تلفن همراه


دانلود رایگان مقاله فارسی pdf


دانلود مقاله فارسی word


دانلود رایگان مقالات فارسی isi


مدل پذیرش تکنولوژی utaut


دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی رایگان


مدل utaut چیست


بانک مقاله رایگان


دانلود مقاله کوتاه فارسی


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی ملاقه ازن ژنراتور فرضیه ماندگار Silohtcs Ali Reza Roudbar Mohammadi| ARRM خوش آمدید پست بانک ویس اقاکندی دانلود مقاله، تحقیق دانشجویی و دانش آموزی و تجربیات معلمان همه فایل هارا از ما بخواهید مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل ترجمه آنلاین