محل تبلیغات شما

کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت گزارش کارورزی 4 با رویکرد درس پژوهی علوم درس برای جشن آماده شویم در حجم 18 اسلاید قابل ویرایش می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت گزارش کارورزی 4 با رویکرد درس پژوهی علوم درس برای جشن آماده شویم، بخشی از متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

محتوای اسلاید 3

ایده  کلیدی

مواد اطراف ما

بعد از ترسیم نقشه ذهنی و مفهومی هریک از اعضای گروه به بحث در مورد واژه ای کلیدی و ابتکاری پرداختیم با توجه به این که درس ما درس 12 برای جشن آماده می شویم در مورد اشیا و مواد اطراف ما بود تصمیم بر این گرفته شد که واژه کلیدی این درس را مواد اطراف  ما بگذاریم.و سپس به بحث در مورد عناوین دیگر دروس همکران پرداختیم.و نیز جمله ای که در بردارنده ی کل محتواست و همه مفاهیم را به هم پیوند می دهد انتخاب گردد.

محتوای اسلاید 7

آزمون و تکلیف عملکردی

برای تکمیل تدریس و یادگیری معلم تکالیفی را مشخص می کند تا دانش آموزان با انجام این تکالیف چه در کلاس و چه در خانه و با همکاری والدین یادگیری خود را تثبیت کنند. که برای این درس در سه سطح تکلیف مشخص شده است:

سطح 1. فراگیر باید بتواند اشیای جامد و مایعی که روی میز آن ها قرار داده شده است را نام ببرد

سطح 2.فراگیر ضمن نام بردن اشیای جامد و مایع بتواند نقاشی از اشیای جامد و مایع اطراف خود را بکشد

سطح 3. فراگیر ضمن نام بردن اشیای جامد و مایع و نقاشی آن ها در زندگی روزمره خود اشیای جامد از مایع را تشخیص دهد و فهرستی از آن اشیا تهیه کند.

محتوای اسلاید 13

برقراری ارتباط

معلم با روی گشاده وارد کلاس شده و شروع به احوال پرسی می کند و حضور و غیاب انجام می دهد و صندلی های کلاس را برای کار گروهی درست می کند و کارت های هر گروه را وسط میز قرار می دهد.و برای شروع کار و ایجاد انگیزه و برقراری ارتباط بین فراگیران و درس، از دانش آموزان تاریخ را می پرسد و بر روی تابلو می نویسد و برای ایجاد چالش در ذهن دانش آموزان ظرف های که در آن سیب و چند شکلات به رنگ های مختلف است را در اختیار دانش آموزان می گذاریم و می خواهیم از دانه ها را از هم جدا کنند.و بگویند که آیا به راحتی قابل جدا شدن است یا خیر


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

وب سایت ترافیک سوالات آزمون استخدامی سازمان مالیاتی کشور محصولات سیستم ایکس پوشش سرامیکی در مسیر رسیدن به آرزوها فیزیو تراپی معجزه علامه حلی5 آموزش فلزیاب اخبار و مقالات فلزیاب mg100 لیست باربری ها طراحی لوگو و نماد با رعایت استاندارد های روز دنیا در سطح بین المللی