محل تبلیغات شما


کاربران گرامی ، محتوای این فایل شامل نمونه گزارش کارورزی 3 علوم تربیتی با فرمت word در 43 صفحه می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.

گزارش کارورزی 3 علوم تربیتی با فرمت word

مقدمه

دانشگاه فرهنگیان با در نظرگرفتن رویکرد تربیت معلم فکور وکسب شایستگی های اساسی برای حرفه ی معلمی به بازنگری برنامه های درسی تربیت معلم پرداخته است.و احدهای درسی کارورزی دربرنامهی درسی تربیت معلم نقش کانونی دارد ،چرا که این مهم دراسناد قانونی مورد تاکید ویژه قرارگرفته است و میتواند زمینه ای را فراهم کند تا دانشجو معلم با موقعیت های واقعی در مدرسه روبه رو شود و به پیوند نظریه و عمل در امر آموزش دست یابد.

کارورزی،کاربرد عملی اصول و تئوریهای تعلیم و تربیت در جریان آموزش می باشد به منظور تقویت مهارت های عملی تدریس و اخذ کفایت شایستگی معلمی. هدف کارورزی تربیت معلم فکور است.

دستیابی به تحقق اهداف کارورزی در راستای تربیت معلم فکور در گرو تعامل موثر میان استاد راهنما ، معلم راهنما و دانشجو معلم است که به شکل گیری چشم اندازی مشترک میان آن ها کمک می کند. فضای گفت و گوی حرف ها یا مکان انتقال تجربیات به معلمانی که در آغاز مسیرحرف های خود قرار دارند، رافراهم می کند.

فعالیت یادگیری کارورزی ، برای کسب تجربیات مستقیم ، ارزیابی و بازاندیشی در باره ی یادگیری است. در طراحی و اجرای این فعالیت این نکته مهم است که دانشجویان کارورزی با این حقیقت روبه رو شوند که بسیاری از مسائل تعلیم وتربیت پبچیده ، به هم پیوسته و وابسته اند . لذا کارورزی در واقع شاه بیت و گوهر موجود در گنجینه ای است که امر مهم تربیت معلمان را برعهده دارد.

امید است خداوند متعال دراین راه مارا یاری کرده تا در آینده افرادی را تربیت کنیم که همواره و در همه حال خداوند خود را ناظربر اعمال خویش بدانند وهمواره به یاد او باشند .


گزارش کارورزی 3 علوم تربیتی با فرمت word


کارورزی 4 علوم تربیتی


گزارش روزانه کارآموزی علوم تربیتی


کارورزی علوم تربیتی گرایش پیش دبستانی


گزارش کارورزی بایگانی


مقدمه کارورزی 3


نمونه گزارش اداری کارورزی


دانلود رایگان گزارش کارورزی در مدرسه


گزارش نویسی کارورزی


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

Best English academy in babol طرح و بنای خشکه چین دفتر خاطرات اشلی روزمرگی های من Sir Bardiya Sohrabi موزیک سرا انار سرخ Everything iS Here KURDISH TRAP MUSIC